facebook
Menu

Networking w Piotrkowie Trybunalskim

Agencja Area, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim wspólnie z Departamentem Sportu i Turystyki oraz Regionalnym Biurem Województwa Łódzkiego w Brukseli zaprasza na spotkanie dotyczące integracji oferty turystycznej regionu, które odbędzie się 28 lipca 2017 r. w  godz. 1000 – 1300, w Piotrkowie Trybunalskim - Centrum idei „Ku Demokracji”, przy ul. Rycerskiej 3.
W programie:
·         jakiej oferty oczekują belgijscy partnerzy;
·         jakie doświadczania z udziału w wizytach studyjnych i targach turystycznych w Brukseli mają podmioty z Piotrkowa Trybunalskiego;
·         perspektywy pozyskania turystów z rynku krajowego i krajów Beneluksu;
·         jak współpracować, a nie tylko konkurować czyli jak łączyć siły, aby stworzyć atrakcyjną 
ofertę.

Spotkanie jest jednym z elementów realizowanego przez Województwo Łódzkie projektu pn.: „Łódzkie w Brukseli - promuje łódzki biznes”, dzięki któremu udało się już nawiązać kontakty z touroperatorami z krajów Beneluxu, zainteresowanymi włączeniem łódzkiego do swojej oferty produktowej.

Ponadto, po spotkaniu zapraszamy na networking celem nawiązania współpracy przy budowaniu zintegrowanego produktu turystycznego a także na spacer z przewodnikiem i zapoznania się
z produktem Miasto Piwowarów 2.0.

Jeśli chcą Państwo wiedzieć co jest ważne przy konstruowaniu oferty dla grup zagranicznych i trwałej współpracy z biurami turystycznymi, nawiązywać kontakty oraz stworzyć wspólny eksportowy produkt turystyczny regionu łódzkiego, zapraszamy do udziału w dyskusji i wymianie doświadczeń.

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 25.07.2017 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie  42 291 97 93.

(jk)

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl