facebook
Menu

Misja gospodarcza do Pekinu

Szanowni Państwo,
 
uprzejmie informujemy o możliwości wzięcia udziału w misji gospodarczej do Pekinu organizowanej w dniach 20 – 24 marca 2017 roku w ramach programu wsparcia skierowanego do firm z sektora MŚP chcących rozpocząć współpracę z wybranymi krajami azjatyckimi.
 
Oferta przeznaczona jest dla firm z sektora czystych technologii w ramach EU Gateway Programme (szczegółowy wykaz podsektorów dostępny jest na stronie https://www.eu-gateway.eu/content/clean-technologies).
 
Firmy chcące aplikować do udziału w misji proszone są o wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie: https://www.eu-gateway.eu/business-missions/missions-calendar/clean-technologies-china
 
Termin zgłoszeń upływa 2 grudnia 2016 roku.
 
Dzięki udziałowi w ww. misji nawiązanie współpracy gospodarczej ze wspomnianymi krajami będzie znacznie łatwiejsze m.in. dzięki uzyskaniu możliwości zaprezentowania swoich produktów i technologii grupie docelowej potencjalnych partnerów biznesowych czy też zmniejszeniu kosztów wiążących się z wejściem firmy na nowy rynek.
 
Wartym podkreślenia jest fakt, że Chiny planują zainwestowanie 2,28 biliona euro w czyste technologie i energie odnawialna w przeciągu najbliższych 5 lat. Stwarza to niewątpliwą szanse dla firm europejskich mogących pomóc w rozwiązaniu problemu zanieczyszczenia powietrza oraz mogących pomóc w zmniejszenia zużycia węgla przez Państwo Środka.
 
Więcej informacji o nowej edycji programu EU Gateway znajdziecie Państwo na stronie https://www.eu-gateway.eu/about/editions/new-edition
 
Ze wsparcia EU Gateway Programme skorzystała dotychczas np. firma IZODOM ze Zduńskiej Woli z branży budownictwa pasywnego i energooszczędnego, której przedstawiciel – Pan Jakub Wójcik – uczestniczył w 2014 roku w misji do Japonii i gorąco rekomenduje zainteresowanym firmom z Polski udział w tym programie.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl