facebook
Menu

LEVEL UP – BON ZŁAP „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – szkolenia i doradztwo w nowej odsłonie”

Szanowni Państwo,
W imieniu Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium pn. LEVEL UP – BON ZŁAP „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – szkolenia i doradztwo w nowej odsłonie”

Kiedy?
17 marca 2017 r.
Gdzie?
„EC1 Łódź — Miasto Kultury”
Łódź, ul. Targowa 1/3, 90-022 Łódź
Dla kogo?
DLA PRZEDSIĘBIORCÓW:
Zainwestuj w siebie i swoich pracowników! Dzięki pieniądzom unijnym będzie to możliwe. Aż 83 miliony zł w regionie łódzkim przeznaczone są na podniesienie kwalifikacji, w tym m.in. na szkolenia, doradztwo, studia podyplomowe.
Przyjdź na seminarium, a dowiesz się wszystkiego!
DLA FIRM SZKOLENIOWYCH:
Masz firmę szkoleniową? Nie czekaj i działaj!
Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Masz niepowtarzalną szansę, żeby podczas seminarium skorzystać z mobilnego punktu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i wpisać swoją firmę do Bazy. Dzięki temu będziesz mógł szkolić pracowników firm z województwa łódzkiego w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania. Równolegle do seminarium będzie działać mobilny punkt rejestracji. Konsultanci PARP będą do Twojej dyspozycji w EC1 i pomogą w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (Karta Podmiotu) oraz dokonają na miejscu weryfikacji danych. Daje to możliwość uzyskania wpisu do Bazy Usług Rozwojowych w ciągu jednej wizyty. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i wyjaśnisz wszelkie wątpliwości dotyczące funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.  Zgłoszenie chęci skorzystania z mobilnego punktu rejestracji należy dokonać niezależnie od zgłoszenia na seminarium wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona.
A ponadto…
Podczas seminarium będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich, dowiedzieć się czym jest Podmiotowy System Finansowania, gdzie pozyskać bony rozwojowe dla siebie i dla swoich pracowników, poznać historie beneficjentów, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich, a na koniec do działania zmotywuje Dorota Wellman, dziennikarka i prezenterka.
Już teraz zarejestruj się i przyjdź na seminarium.
Udział jest bezpłatny.
Zapisz się już dziś i przyjdź na seminarium.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl