facebook
Menu

Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego 2016 !!!

Już po raz trzeci redakcje Dziennika Łódzkiego, Expressu Ilustrowanego oraz Naszego Miasta organizują plebiscyt Kobieta Przedsiębiorcza Województwa Łódzkiego. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.
IDEA PLEBISCYTU KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA:
Zaprezentowanie i promocja ciekawych, aktywnych kobiet, które działają na terenie województwa łódzkiego.
 • Pod pojęciem „przedsiębiorczość’ rozumiemy nie tylko działalność biznesową, ale także aktywność w każdej innej sferze życia : społecznej, kulturalnej, oświatowej, sportowej i naukowej.
 • III edycja plebiscytu organizowana jest wspólnie przez redakcje „Dziennika Łódzkiego”, „Expressu Ilustrowanego” i „Naszego Miasta”.
 
Plebiscyt rozgrywany będzie w dwóch kategoriach:
 • Kobieta Przedsiębiorcza – działalność biznesowa
 • Kobieta Przedsiębiorcza – działalność społeczna/kulturalna/naukowa
Dodatkowo zostaną przyznane tytuły Kobiety Przedsiębiorczej Powiatu dla Pań, które niezależnie od kategorii uzyskają największą ilość głosów w swoim powiecie – szczegóły w regulaminie plebiscytu.
Wręczenie dyplomów odbędzie się podczas gali plebiscytu „Kobieta Przedsiębiorcza”, która tradycyjnie planowana jest pod koniec kwietnia 2017 roku.
ZAŁOŻENIA III EDYCJI PLEBISCYTU
 • Głosowanie odbywać się będzie na stronie www.dzienniklodzki.pl. W wydaniu papierowym i serwisie internetowym „Dziennika Łódzkiego”, „Expressu Ilustrowanego” i „Naszego Miasta”
opublikowane zostaną wszystkie informacje o plebiscycie oraz galerie z prezentacjami uczestniczek.
 • Materiały umieszczone na serwisach internetowych „Expressu Ilustrowanego” i „Naszego Miasta” będą zawierały linki do strony „Dziennika Łódzkiego”, na której odbywać się będzie głosowanie.
HARMONOGRAM
 • Zgłaszanie uczestniczek do plebiscytu – do 21 marca br.
 • Głosowanie SMS –owe – od 10 marca do 31 marca br.
 • Głosowanie FB – od 10 marca do 31 marca br. 
 • Gala finałowa – pod koniec kwietnia.
 • Specjalny dodatek finałowy do Dziennika Łódzkiego,  Expressu Ilustrowanego i Naszego Miasta – dostępny na gali.
W plebiscycie mogą startować panie, których siedziby firm/instytucji, wytwarzany produkt/usługa lub prowadzona działalność społeczna/kulturalna/naukowa realizowana jest na terenie województwa łódzkiego.
Zgłoszenia do plebiscytu przyjmowane są do 21 marca na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie informacje na temat plebiscytu oraz zgłoszeń można uzyskać pod numerem telefonu 42 665-93-56
ZACHĘCAMY WSZYSTKIE PANIE DO UDZIAŁU!!!!!

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl