Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

TERMIN SKŁADANIA SPRAWOZDAŃ BDO DO DNIA 31 PAŹDZIERNIKA 2020 R.!

Firmy z branży żeglarskiej na międzynarodowych targach METS 2019 w Amsterdamie

Producenci z branży żeglarskiej z regionu łódzkiego w dniach 19-21.11.2019 r. zaprezentują swoje produkty na największej na świecie wystawie materiałów, technologii oraz elementów wyposażenia jachtów -  METS 2019 w Amsterdamie.

Targi METS to kilka hal w centrum kongresowym RAI Amsterdam, kilkanaście narodowych pawilonów, około 1600 wystawców z 50 państw oraz prawie 20 tys. zwiedzających ze 120 krajów świata - specjaliści z branży, szefowie produkcji oraz zaopatrzeniowcy poszukujących nowych materiałów i rozwiązań.

Województwo Łódzkie po raz pierwszy zaprezentowało się na targach  METS w 2018 r., organizując stoisko w ramach Pawilonu Polskiego koordynowanego przez PAIH Amsterdam oraz Polską Izbę Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych – Polboat. Ponieważ organizatorzy  kładą duży nacisk na innowacje, rozwój rynku oraz kojarzenie przedsiębiorstw z branży sportów wodnych z całego świata, Województwo Łódzkie zdecydowało się na ponowny udział w tym wydarzeniu.

Przedsiębiorcy z regionu JANMOR i BAFESTO zaprezentują się w gronie najlepszych na jednej z najważniejszych światowych imprez branżowych, co pozwoli im na umocnienie swojej pozycji handlowej oraz nawiązanie licznych kontaktów biznesowych.

Stoisko Wojewodztwa Łódzkiego nr 05.281 w hali 5.

JANMOR Stocznia Jachtowa Sp. j. – najstarsza prywatna stocznia jachtowa w Polsce, specjalizująca się w produkcji jachtów żaglowych i łodzi motorowych. Stocznia oferuje jednostki na różnym etapie produkcji: same laminaty, częściowo wyposażone lub z pełnym wyposażeniem. Oprócz swoich własnych modeli jachtów żaglowych i modeli łodzi motorowych firma wykonuje produkcję zleconą w zakresie laminatów oraz mebli do jachtów i łodzi.

BAFESTO Sp. z o.o. – firma specjalizująca się w produkcji artykułów wyplatanych. Jednym z głównych produktów są liny żeglarskie sprzedawane pod marka własną SEATEC. Wyroby kierowane są zarówno do klientów krajowych jak i zagranicznych. 

Stoisko i wyjazd przedsiębiorców organizowane jest w ramach realizacji projektu „Łódzkie w Brukseli wspiera Łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu” finansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, Oś priorytetowa II. INNOWACYJNA I KONKURENCYJNA GOSPODARKA, II.2 INTERNACJONALIZACJA PRZEDSIĘBIORSTW, II.2.2 PROMOCJA GOSPODARCZA REGIONU.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl