Menu

Central European BioForum 2019 Łódź stanie się w maju europejską stolicą biotechnologii

W dniach 15-16 maja odbędzie się w Łodzi Central European BioForum 2019, najważniejsze wydarzenie branży biotechnologicznej w Europie Środkowej. To już 19 edycja, która została ulepszona o nową formułę. Pojawią się na niej eksperci, naukowcy i kilkadziesiąt firm z branży life science.


CEBioForum jest wydarzeniem naukowo-biznesowym, którego głównym celem jest dynamizacja polskiej biotechnologii. Odbędzie się ono 15 i 16 maja 2019 roku w Hali Expo-Łódź. Podczas tych dwóch dni uczestnicy będą mogli wysłuchać licznych prelekcji, wziąć udział w dyskusjach i poznać ofertę firm na targach farmaceutycznych i sprzętu medycznego. Przede wszystkim będzie to jednak okazja do spotkania ekspertów, naukowców i przedstawicieli biobiznesu z Polski i z zagranicy. W tym roku gośćmi  będą m. in. Marcin Hańczaruk z Alliance for Innovation, Waldemar Priebe będący ekspertem w terapii doświadczalnej nowotworów, czy też Walter V. Klemp, prezes Moleculin Biotech. Dodatkowym udogodnieniem będzie dostęp do aplikacji, dzięki której każdy uczestnik uzyska możliwość umówienia się na spotkanie w trybie B2B. Będzie to doskonała okazja do przedstawienia oferty bezpośrednio potencjalnym inwestorom, klientom lub partnerom biznesowym.

 

CEBioForum przyświeca idea Polish-American Biotech Bridge, która polega na budowie strategicznego mostu biotechnologicznego pomiędzy Polską i Stanami Zjednoczonymi. Ma ona na celu zaprezentowanie polskiego dorobku oraz zyskanie   wsparcia merytorycznego i finansowego od przedstawicieli amerykańskiego sektora. CEBioForum rozwija również sieć kontaktów, mająca na celu stworzenie stabilnych podstaw współpracy m. in. z Niemcami, Izraelem i państwami należącymi do Trójmorza.

Ostatniego dnia wydarzenia odbędzie się plebiscyt Central European BioForum Awards. Statuetki zostaną wręczone w czterech kategoriach: Lider rynku, Lider R&D, Start-up, Nagroda indywidualna.

 

Wciąż istnieje możliwość dołączenia do tegorocznej edycji, zarówno jako uczestnik, jak i zgłoszenia swojej kandydatury do plebiscytu → http://cebioforum.eu/pl/award/

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie → http://cebioforum.eu/


 

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl