facebook
Menu

11. Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków IWIS 2017

Serdecznie zapraszamy Państwa do wspólnego udziałuw11. Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS.
 
Województwo Łódzkie będzie uczestniczyło w międzynarodowych targach,  które odbędą się w dniach 9 – 11 października 2017 w Warszawie.
 
Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków IWIS to największe w Polsce międzynarodowe wydarzenie promujące wynalazczość i innowacje. Co roku na wystawa gości wynalazców z ponad 25 państw świata m.in. z Arabii Saudyjskiej, Chorwacji, Egiptu, Iranu, Kanady, Malezji, Korei, Turcji, Rumunii, Tajwanu i Polski. Wynalazcy prezentują innowacje stanowiące przegląd osiągnięć technicznych, częściowo już wykorzystywanych w praktyce, a częściowo wciąż oczekujących na wdrożenie. Każdego roku wystawie towarzyszą wykłady i prelekcje dotyczące ochrony własności intelektualnej i organizowany jest Światowy Konkurs Chemiczny.
W wystawie prezentują swoje osiągnięcia zarówno instytuty badawcze, uniwersytety i politechniki, jak również innowacyjne przedsiębiorstwa i indywidualni wynalazcy. Do udziału w wystawie zaproszeni są także przedstawiciele instytucji finansowych zainteresowani inwestycjami w nowoczesne produkty
i technologie.
Link do informacji o wystawie: http://iwis.polskiewynalazki.pl/#/pl/

Taka aktywna promocja otwiera szersze możliwości nawiązania przez jednostki sfery nauki, przedsiębiorców międzynarodowych kontaktów oraz zaistnienia z ofertą na rynkach zagranicznych.
 
KOSZTY UDZIAŁU W TARGACH:
 
Koszt uczestnictwa w tym: wynajem powierzchni i zabudowę stoiska, wyposażenie stoiska oraz promocję pokrywa Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
 
Firmy zainteresowane udziałem na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego są zobowiązane do pokrycia własnych kosztów podróży w szczególności kosztów zakwaterowania i transportu.
 
Dla przedsiębiorców będą wydawane zaświadczenia o pomocy de minimis (umowa podpisywana jest z firmami).
 
 
ZGŁOSZENIA
 
Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia:
19 września 2017 r. do godz. 10:00.

 
Liczba miejsc ograniczona.
 
Termin i miejsce wydarzenia: 9 -11 października 2017 r., Warszawa
Termin zgłoszeń: do 19.09.2017 r., godz. 10:00

KONTAKT
Departament ds. Przedsiębiorczości
Agata Sarzała
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 42/ 291 98 47, fax. 42/ 291 98 41. 
 

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl