Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

O Kampanii

Przekaż część swojego podatku stowarzyszeniom i fundacjom z Łódzkiego! Pomagając ułatwisz realizację działań społecznikom – ludziom, którzy z pasją i pomysłem rozwiązują lokalne problemy i sprawiają, że nasze otoczenie jest ciekawsze. To szansa dla Ciebie byś choć w małym stopniu włączył się w ich działania.

Dzięki zaledwie 1% Twojego podatku stowarzyszenie prowadzące świetlicę dla dzieci tuż za rogiem przestanie martwić się jak opłacić rachunek za prąd czy wymienić nieszczelne okno, miłośnicy sportu będą mogli zorganizować obóz wakacyjny dla młodzieży z twojej miejscowości, amatorzy muzyki przygotują plenerowy koncert, na który będziesz mógł wybrać się z rodziną a zatroskana o zwierzęta fundacja dokupi karmy i budy dla psów do prowadzonego przez siebie schroniska.

W 2018 r. mieszkańcy województwa przekazali prawie 45 milionów złotych na rzecz organizacji pożytku publicznego, w tym prawie 14 milionów złotych „z 1%” zostało w regionie łódzkim. 
 
Możemy wspólnie sprawić, aby te kwoty były jeszcze większe i służyły nam, mieszkańcom Województwa Łódzkiego.

Wypełniając zeznanie podatkowe, przekażmy im Nasz 1%. Zróbmy to z pożytkiem dla siebie, sąsiadów, wszystkich mieszkańców regionu!

Twój 1% ma znaczenie!
 

 ORGANIZATOR:

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl