facebook

Menu

Zapraszamy firmy z branży dekoratorskiej i projektowej do udziału w wizycie studyjnej do Brukseli na targi dekoracji wnętrz COCOON 2017

22.08.2017
Zapraszamy firmy z branży dekoratorskiej i projektowej do udziału w wizycie studyjnej do Brukseli na targi dekoracji wnętrz COCOON 2017

Jeśli reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MSP z branży dekoratorskiej lub projektowej z Województwa Łódzkiego, zapraszamy Cię do udziału w trzydniowej wizycie studyjnej do Brukseli na targi dekoracji wnętrz COCOON, która odbędzie się między 18 a 26 listopada 2017 r. 

Targi umeblowania, wyposażenia wnętrz i dekoracji COCOON pokazują najnowsze trendy i kolekcje od mebli i wyposażenia kuchni po dekoracje i ekskluzywne tapety ścienne. Ponad 200 wystawców i ich eksperci są do dyspozycji zwiedzających aby udzielać im porad i wskazówek.
Targom towarzyszą wystawy, które stanowią dodatkową okazję do zdobywania pomysłów dzięki kreacjom utalentowanych artystów i designerów.
http://www.cocoon.be 

Uczestnicy wizyty studyjnej będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą wystawców i prezentacji swoich produktów, co umożliwi nawiązanie kontaktów z podmiotami z branży i pozyskanie partnerów biznesowych, a w konsekwencji przyczyni się do promocji potencjału gospodarczego województwa łódzkiego na arenie międzynarodowej.
Uczestnicy będą również mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniach typu B2B organizowanych konkretnie dla danych przedsiębiorców, zgodnie ze zgłoszonym przez nich zapotrzebowaniem. Będą też mogli wystawić swoje produkty w ramach showroomu zorganizowanego w Domu Łódzkim w Brukseli – miejsca, gdzie prezentowane są najlepsze marki z regionu łódzkiego.

Uzupełniony formularz zgłoszeniowy należy składać do dnia 30 września 2017 r. do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, osobiście/pocztą tradycyjną/przesyłką kurierską pod adresem: al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź (z dopiskiem Targi COCOON 2017 - Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Brukseli) lub przesłać w ww. terminie zeskanowany komplet dokumentów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie niezwłocznie dostarczyć oryginały do siedziby organizatora.

Udział w targach jest możliwy dzięki realizacji przez Województwo Łódzkie projektu „Łódzkie  w Brukseli – promuje łódzki biznes” dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji zawiera regulamin uczestnictwa wraz z następującymi załącznikami (dokumenty do pobrania na końcu artykułu):
- formularz zgłoszeniowy,
- wzór umowy,
- kryteria wyboru uczestników,
- formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu o pomoc de minimis,
- zaświadczenie o pomocy de minimis.

Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących udziału w wizycie studyjnej udzielają przedstawiciele organizatora – Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli: Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 291 98 99 oraz Barbara Siestrzeńcewicz-Kuczuk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 291 97 17.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl