facebook

Menu

Misja gospodarcza do Chin. Jedziesz z nami? Za darmo!

21.08.2017
21 sierpnia 2017 r. ruszyła rekrutacja do udziału w szkoleniach w ramach inicjatywy „Łódzkie w Chinach”. 30 firm z branży spożywczej oraz drugie tyle przedsiębiorców posiadających innowacyjne rozwiązania technologiczne będzie mogło dowiedzieć się, jak w praktyce nawiązać współpracę handlową z Państwem Środka.
Spośród wszystkich uczestników warsztatów zostanie wyłonionych w sumie 10 firm, których przedstawiciele wyjadą w październiku br. na 2 misje gospodarcze do prowincji Syczuan - jednego z najbardziej chłonnego na europejskie towary regionów Chin. Szkolenia odbędą się w dn. 5-6.09. br.

Zgłoś swoją firmę - kliknij

Program „Łódzkie w Chinach”
„Łódzkie w Chinach” to inicjatywa realizująca ideę łódzkiego jako regionu będącego międzynarodowym hubem łączącym Europę Zachodnią z Dalekim Wschodem. Program przygotowany przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego ma za zadanie pomóc firmom z naszego regionu nie tylko poznać azjatycki rynek, lecz także na nim zaistnieć, prezentując swoje produkty i usługi przedstawicielom tamtejszego biznesu. Podstawowe założenie programu to maksymalne wsparcie dla przedsiębiorców z łódzkiego, by zwiększyć ich szanse na gospodarczy sukces w Państwie Środka – a centralnym narzędziem realizacji tego celu są szczegółowo przemyślane i wielowymiarowo zaprojektowane misje gospodarcze w chińskim mieście Chengdu.
Misje gospodarcze
Przedsiębiorcy, którzy będą uczestnikami misji dostaną szansę udziału w licznych, profesjonalnie zaaranżowanych spotkaniach z interesariuszami, dedykowanych targach, animacjach, branżowych prezentacjach i wystawach. A wszystko tak dobrane i przygotowane, by każdy z uczestników miał poczucie optymalnie wykorzystanego czasu i możliwości. To wyjątkowa okazja na skok rozwojowy w działalności gospodarczej dla każdej ambitnej i otwartej firmy z łódzkiego. Takiej szansy nie wolno przegapić.
Zanim jednak wybrani przedsiębiorcy odwiedzą Chengdu, wezmą udział w przygotowanych dla nich szkoleniach. Projekt składa się bowiem z dwóch części:
1 Etap – szkolenia w Polsce „Jak prowadzić swój biznes w Chinach?”
Szkolenia odbędą się:
- 5 września 2017 r. – dla branży spożywczej
- 6 września 2017 r. – dla firm, które opracowały innowacyjne rozwiązania w swojej działalności 
2 Etap – misje gospodarcze do Chin
Spośród uczestników szkoleń zostanie wybranych 10 firm (po 5 z każdego szkolenia), których przedstawiciele wezmą udział w drugiej części projektu – wyjadą na szczegółowo zaplanowane misje gospodarcze do stolicy regionu Syczuan, miasta Chengdu. To tam osobiście poznają przedstawicieli chińskich firm i specyfikę kontaktów z kupcami i inwestorami Państwa Środa, nawiążą relacje z wyspecjalizowanymi jednostkami konsultingowymi dla Polaków, które mają ułatwić im poruszanie się w realiach chińskiej gospodarki, wezmą udział w zaaranżowanych dla nich aktywnościach biznesowych, a przede wszystkim zaprezentują swoje produkty i usługi. Ten kompletny pakiet opieki, inspiracji, networkingu i doradztwa ma za zadanie zmaksymalizować szanse biznesmenów z łódzkiego na zaistnienie na tamtejszym rynku i osiągniecie sukcesu.

Więcej informacji o projekcie - kliknij 


Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl