facebook

Menu

Przedłużamy termin zgłaszania ofert udziału w Targach Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz – BATIBOUW 2018 – zaprezentuj swoje produkty i zbuduj z nami pokazowy dom!

02.10.2017

Przedłużamy termin zgłaszania ofert udziału w Targach Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz – BATIBOUW 2018 – zaprezentuj swoje produkty i zbuduj z nami pokazowy dom! 


Jeśli reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MSP z branży budowlanej z Województwa Łódzkiego, zapraszamy Cię do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa, Renowacji i Wyposażenia Wnętrz – BATIBOUW 2018, które odbędą się w Brukseli w terminie 22.02-04.03.2018 r.
BATIBOUW są od lat obecne na mapie najważniejszych europejskich imprez targowych. Jest to największe wydarzenie o tematyce budowlanej, jakie corocznie odbywa się w Belgii. Na ogromnej powierzchni, jaką oferują tereny Brussels Expo, swoją ofertę prezentują co roku setki firm z branży budowlanej, co daje możliwość zapoznania się z nowościami produktowymi i dotarcia do potencjalnych partnerów biznesowych.
 
Koncepcja stoiska targowego zakłada prezentację materiałów budowlanych i instalacyjnych w formie zaprojektowanego w tym celu fragmentu budynku, do którego budowy i wyposażenia użyte zostaną materiały budowlane i instalacyjne oferowane przez firmy z województwa łódzkiego. Zapraszamy zatem do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby, aby ich produkty zostały wykorzystane do budowy opisanego powyżej stoiska.
 
Uczestnicy wyjazdu będą również mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniach typu B2B organizowanych konkretnie dla danych przedsiębiorców, zgodnie ze zgłoszonym przez nich zapotrzebowaniem. Ponadto firmy prezentujące swoją ofertę na stoisku Województwa Łódzkiego podczas BATIBOUW 2018 będą mogły wystawić swoje produkty w ramach showroomu zorganizowanego w Domu Łódzkim w Brukseli – miejsca, gdzie prezentowane są najlepsze marki z regionu łódzkiego.
 
Uzupełniony formularz zgłoszeniowy należy składać  do dnia 6 października 2017 r. do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, osobiście/pocztą tradycyjną/przesyłką kurierską pod adresem: al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź (z dopiskiem Targi BATIBOUW 2018 - Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Brukseli) lub przesłać w ww. terminie zeskanowany komplet dokumentów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie niezwłocznie dostarczyć oryginały do siedziby organizatora.
 
Spośród nadesłanych zgłoszeń  wybrane zostaną przedsiębiorstwa, które zapewnią produkty do realizacji stoiska Województwa Łódzkiego podczas targów BATIBOUW 2018. Przedstawiciele wybranych firm będą obecni na stoisku, dzięki czemu będą mogli osobiście zaprezentować potencjalnym klientom swoje produkty, użyte do budowy domu pokazowego, jak również pozostałe, obecnie w ich ofercie handlowej. Liczymy na to, że uczestnicy targów nawiążą w ten sposób kontakty z podmiotami z branży budowlanej z Belgii i pozyskają partnerów biznesowych, co w konsekwencji przyczyni się do promocji potencjału gospodarczego województwa łódzkiego na arenie międzynarodowej.
 
Udział w targach jest możliwy dzięki realizacji przez Województwo Łódzkie projektu „Łódzkie  w Brukseli – promuje łódzki biznes” dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji zawiera regulamin uczestnictwa wraz z następującymi załącznikami:
·         formularz zgłoszeniowy,
·         wzór umowy,
·         kryteria wyboru uczestników,
·         formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu o pomoc de minimis,
·         zaświadczenie o pomocy de minimis.
 

Pobierz Regulamin i formularz zgłoszeniowy poniżej.

Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących udziału w BATIBOUW 2018 udzielają:
Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 291 98 99 
Barbara Siestrzeńcewicz-Kuczuk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 291 97 17.

http://www.lodzkie.pl/images/179/cig_znakw_UE.png

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl