Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego

wtorek, 9 marca 2021

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną w ramach Departamentu Rybołówstwa Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi najnowszą publikacją – przewodnikiem pt. Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego".

Publikacja pokazuje ciekawe zakątki naszego kraju, prowadzi do miejsc, które stały się atrakcyjniejsze dzięki inwestycjom zrealizowanym z wykorzystaniem środków z Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze". Znajdziecie ją Państwo w Aktualnościach na stronie głównej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, jak również w zakładce Informacja i Promocja PO RYBY 2014-2020 pod linkiem:https://www.gov.pl/web/rolnictwo/publikacja-przyklady-operacji-w-ramach-po-ryby-2014-2020.

Przewodnik „Zwiedzaj Polskę. Szlakiem Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego" to również 50 filmów, które sukcesywnie są publikowane na kanale MRiRW w serwisie YouTube. Filmy przedstawiają każdy z projektów oraz miejsca, w których beneficjenci skorzystali ze środków pozyskanych z Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.