facebook

logo

Menu

Patronat Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia

WNIOSKODAWCA
Osoba do kontaktu
INFORMACJA O WYDARZENIU LUB PRZEDSIĘWIĘCIU
Lista partnerów
limit rozmiaru dla każdego pliku to 100 MB
captcha
Przeładuj

 
 

Pobierz logotypy


Regulamin

Zasady na jakich przyznawany jest Patronat Honorowy Marszałka Województwa Łódzkiego oraz zgoda na udział Marszałka Województwa Łódzkiego w Komitecie Honorowym
 1. Patronat Honorowy Marszałka Województwa Łódzkiego jest wyróżnieniem podkreślającym szczególny charakter wydarzeń lub przedsięwzięć.
   
 2. Wyróżnienie to zarezerwowane jest przede wszystkim dla najważniejszych wydarzeń i przedsięwzięć, mających wysoki poziom organizacyjny, ustaloną renomę.
   
 3. W przypadku przedsięwzięć cyklicznych o honorowy patronat lub członkostwo w Komitecie Honorowym należy występować każdorazowo.
   
 4. Patronat Honorowy przyznawany jest imprezom i wydarzeniom o charakterze regionalnym lub ponadregionalnym (krajowym, międzynarodowym), które wpisują się w zadania samorządu wojewódzkiego, ze szczególnym uwzględnieniem promocji Województwa Łódzkiego i budowaniu jego pozytywnego wizerunku.
   
 5. Warunkiem koniecznym do wszczęcia procedury nadania Honorowego Patronatu Marszałka Województwa Łódzkiego jest wypełnienie wniosku w wersji elektronicznej na stronie internetowej lodzkie.pl.(zakładka aktualności)
   
 6. Z wnioskiem o honorowy patronat lub członkostwo w Komitecie Honorowym występuje zwierzchnik jednostki organizującej przedsięwzięcie.
   
 7. Wypełniony wniosek należy wypełnić i wysłać wyłącznie drogą elektroniczną w terminie minimum 30 dni przed planowaną imprezą.
   
 8. Informacja o objęciu Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego powinna zostać umieszczana we wszystkich materiałach dotyczących wydarzenia  (zaproszenia, plakat, informacja prasowa, komunikat końcowy, itp.).
   
 9. Otrzymanie Honorowego Patronatu Marszałka Województwa Łódzkiego zobowiązuje do zamieszczenia na wszystkich materiałach promocyjnych herbu (w niezmienionej formie), do pobrania na stronie: www.lodzkie.pl w zakładce Patronaty Marszałka. Niezbędna jest akceptacja wyżej wymienionych materiałów przez Departament Promocji i Współpracy Zagranicznej. Z prośbą o akceptację należy się zwrócić drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
   
 10. W ramach Honorowego Patronatu Marszałka Województwa Łódzkiego możliwa jest pomoc w organizacji imprezy m.in. poprzez:
  • ufundowanie pucharów dla zwycięzców
  • ufundowanie nagród rzeczowych
  • Inne formy promocji imprezy (briefing prasowe, media społecznościowe)
  • Zakres udzielanej pomocy ustalany jest indywidualnie dla każdego wydarzenia.
    
 11.  Przyjęcie honorowego patronatu lub członkostwo w Komitecie Honorowym nie oznacza deklaracji wsparcia finansowego lub organizacyjnego.
   
 12.  Marszałek podejmuje decyzję w oparciu o opinię właściwych departamentów merytorycznych.
   
 13.  Odmowa udzielenia honorowego patronatu lub członkostwa w Komitecie Honorowym jest ostateczna. Wnioskodawcy nie przysługuje tryb odwoławczy.
    
 

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl