facebook

logo

Menu

Opowieść z Biblioteką w tle - konkurs.

Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi zaprasza do udziału w konkursie „Opowieść z Biblioteką w tle”, który organizowany jest w 100-lecie Biblioteki.
W konkursie może wziąć udział każdy kto chciałby podzielić się swoimi wspomnieniami i refleksjami związanymi z Biblioteką. Może ktoś spotkał tutaj swoją „drugą połówkę”, nawiązał ciekawą znajomość, przeczytał niezwykłą historię, przeżył przygodę, miłą lub zabawną chwilę… Forma i długość tekstu są dowolne. Może to być wiersz, proza, rapowanka. Wybór należy do wspominającego.
Najciekawsze wspomnienia zostaną nagrodzone!
Konkurs trwa do 16 października 2017 r.
Aby wziąć udział w konkursie, należy napisany przez siebie tekst wraz z formularzem zgłoszeniowym przesłać pocztą tradycyjną (decyduje data stempla pocztowego) lub dostarczyć osobiście na adres:
Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
ul. Gdańska 100/102
90-508 Łódź

z dopiskiem: „Opowieść z Biblioteką w tle” lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tytuł e-mail: Konkurs „Opowieść z Biblioteką w tle”.
Do pobrania:
Regulamin konkursu
Formularz zgłoszeniowy osoby pełnoletniej
Formularz zgłoszeniowy osoby niepełnoletniej

Szczegóły na stronie: WBP im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl