facebook

logo

Menu

Konkurs fotograficzny - EKOwędrówka z Kolorami Polski.

Filharmonia Łódzka ogłasza Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Ekologiczna wędrówka z Kolorami. Na szlaku bioróżnorodności regionu łódzkiego”. Mogą do niego przystąpić uczestnicy wycieczek towarzyszących projektowi „EKOwędrówka z Kolorami”, a także osoby samodzielnie poznające przyrodę województwa.
Uczestnicy konkursu startują w dwóch kategoriach wiekowych:

- kategoria I: dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat
- kategoria II: dorośli powyżej 18. roku życia

Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie do 3 fotografii. Zdjęcia muszą być zapisane w formacie JPG. Dłuższy bok zdjęcia powinien mieć nie mniej niż 2400 pixeli. Rozmiar jednego zdjęcia nie może przekroczyć 10 MB. Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 lipca do 26 sierpnia 2017 roku (zadecyduje data przesłania zdjęć). Zdjęcia należy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule wiadomości wpisując: EKO-FOTOKONKURS).
Konkursowe fotografie muszą być wykonane na terenie województwa łódzkiego. Do przesłanych zdjęć trzeba dołączyć opis zawierający datę ich wykonania, nazwę miejscowości, w której zdjęcie zrobiono, oraz wskazanie, co przedstawia. Prace bez takiego opisu nie zostaną dopuszczone do udziału w konkursie. Po zakończeniu konkursu Jury dokona oceny w obu kategoriach, biorąc po uwagę m.in. jakość, oryginalność i kreatywność nadesłanych fotografii.
Szczegółowe informacje: EKOwędrówka z Kolorami. 18. Wędrowny Festiwal FŁ Kolory Polski

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl