logo

Menu

Łódzki Dom Kultury zaprasza do składania pomysłów na zagospodarowanie patio!

Łódzki Dom Kultury poszukuje najlepszych, kreatywnych pomysłów na zaprojektowanie i wykonanie aranżacji artystycznej patio Łódzkiego Domu Kultury i zaprasza zainteresowane podmioty do dialogu technicznego.

 

Dialog techniczny został ogłoszony w ramach projektu współfinansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 pn. „Utworzenie Pasażu Kultury Województwa Łódzkiego poprzez remont Łódzkiego Domu Kultury wraz z otoczeniem, w celu zwiększenia udziału w kulturze mieszkańców województwa łódzkiego i kształtowania kulturowej tożsamości regionu” i jest pierwszym etapem służącym realizacji postępowania o udzielenie zamówienia.

 

Do dialogu technicznego może przystąpić podmiot, który posiada doświadczenie obejmujące należyte wykonanie co najmniej jednej usługi polegającej na wykonaniu aranżacji przestrzeni z przeznaczeniem na cele wystawiennicze, która spełniałaby łącznie następujące warunki:

a) aranżowana przestrzeń obejmowała minimum 50 metrów kwadratowych powierzchni,

b) aranżacja zawierała elementy interaktywne.

 

Termin składania zgłoszeń: 22.02.2018 r. (decyduje data wpływu zgłoszenia do Zamawiającego).


Szczegółowe informacje o zasadach dialogu technicznego są udzielane przez p. Małgorzatę Dobrakowską – Głównego Specjalistę w Łódzkim Domu Kultury - Menadżer Projektu, tel. 797-326-218; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Ogłoszenie o dialogu technicznym dostępne jest w Biuletynie Informacji Publicznej na stronie: www.ldk.lodz.pl.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl