logo

Menu

Zaproszenie do wzięcia udziału w “3rd International Conference –Science for Business: Innovation for textiles, polymers and leather”

Szanowni Państwo,
 w imieniu Instytutu Przemysłu Skórzanego serdecznie zapraszamy naukowców, przedsiębiorców oraz wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w 3. Edycji międzynarodowej konferencji pn. „Science for Business: Innovation for textiles, polymers and leather”, która odbędzie się 20 czerwca 2018 r. w Łodzi, w Hotelu "Stare Kino", ul. Piotrkowska 120.
Celem wydarzenia jest połączenie świata nauki i biznesu. Taka hybryda wiedzy i umiejętności obu środowisk jest niezwykle ważna i potrzebna. W dobie silnego rozwoju gospodarczego Polski i większości krajów europejskich naukowcy i przedsiębiorcy powinni łączyć siły w celu poprawy jakości usług i produktów. Konferencja organizowana przez Instytut Przemysłu Skórzanego daje ku temu sposobność. Poniżej przedstawiamy zakres tematyczny konferencji:
• Innowacyjne rozwiązania technologiczne stosowane w: przemyśle tworzyw sztucznych, włókienniczym i skórzanym
• Innowacje w badaniu procesów, materiałów i produktów, które mogą być stosowane w przemyśle
• Chemia polimerów
• Biodegradowalne polimery i ich zastosowanie
• Nowoczesne tkaniny - w tym: rozwiązania tekstroniczne, produkty "high-tech"
• Urządzenia produkcyjne i analityczne do zrównoważonego rozwoju nowoczesnych przedsiębiorstw
• "Zielone" technologie i rozwiązania wdrażające politykę troski o środowisko
 
Podczas konferencji przewidziana jest także sesja dedykowana przedsiębiorcom. Serdecznie zapraszamy do zaprezentowania swoich osiągnięć biznesowych, produktów lub usług. Warto dzielić się sukcesem z innymi. Dzięki temu czas konferencji będzie czasem inspiracji i otwartości umysłu.
Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1qUGddmfCfudq3rqs650OGgnwV5aCgU8kLaawVFhwLas/edit
 
W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Panią Izabelą Jarugą: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl