logo

Menu

Zapraszamy do udziału w targach turystyki pieszej i rowerowej Fiets en Wandelbeurs w Utrechcie

Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z branży turystycznej lub eventowej bądź wpisującej się tematykę targów?
Posiadasz produkt turystyczny z zakresuturystyki typu: miejskiej, kulturowej, poprzemysłowej, sentymentalnej, aktywnej, zdrowotnej, ekoturystyki bądź MICE?
Chcesz aby Twój produkt był promowany przez dziennikarzy, blogerówz krajów BeneluxuPolską Organizację Turystyczną oraz turystyczne portale branżowe i dołączyć do już dwuletniej inicjatywy?

 

Zapraszamy Cię do stworzenia z nami wspólnego stoiska wystawienniczego Województwa Łódzkiego na narodowym stoisku pod marką POLSKA/POLEN podczas wyjątkowych międzynarodowych targów turystyki pieszej i rowerowej  Fiets en Wandelbeurs w Utrechcie w Utrechcie (Holandia), które odbędą się 2 - 4.03.2018 r.,  które odwiedzi blisko. 20 tysięcy zainteresowanych turystów, w tym pierwszego dnia będziemy mieli okazje spotkać się profesjonalistami na spotkaniach B2B.
 
Targi „Fiets & Wandelbeurs” to największe i najważniejsze targi dotyczące tematyki turystyki pieszej i rowerowej na terenie Beneluksu, które jest kolejnym etapem szeroko zakrojonych  wspólnych regionalnych działań.
 
Zapraszamy do składania formularza zgłoszeniowego, który należy złożyć do dnia 14 lutego 2018 r. do godziny 14:00 do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, osobiście/ pocztą tradycyjną /przesyłką kurierską pod adresem: al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź (z dopiskiem Fiets en Wandelbeurs - Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Brukseli) lub przesłać w ww. terminie zeskanowany komplet dokumentów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie niezwłocznie dostarczyć oryginały do siedziby organizatora.
 
Udział w targach jest możliwy dzięki realizacji przez Województwo Łódzkie projektu „Łódzkie  w Brukseli – promuje łódzki biznes” dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).
 
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji zawiera regulamin uczestnictwa wraz z następującymi załącznikami:
·         formularz zgłoszeniowy,
·         wzór umowy,
·         kryteria wyboru uczestników,
·         formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu o pomoc de minimis,
·         zaświadczenie o pomocy de minimis.
 
Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących udziału w targach udzielają przedstawiciele organizatora – Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli: Jacek Kaźmierski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 291 98 99 oraz Barbara Siestrzeńcewicz-Kuczuk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 291 97 17.

Pobierz Regulamin i formularz zgłoszeniowy tutaj.

W ramach rekrutacji nie wyłoniono żadnego podmiotu gospodarczego.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl