logo

Menu

V Wojewódzka Konferencja Higieny Stomatologicznej pt. „Profesjonalna asysta stomatologiczna filarem sukcesu gabinetu dentystycznego”

W dniu 20 listopada br. w siedzibie Centrum Kształcenia Ustawicznego Samorządu Województwa Łódzkiego w Łodzi, ul. Wielkopolska 70/72 odbyła się V Wojewódzka Konferencja Higieny Stomatologicznej pt. „Profesjonalna asysta stomatologiczna filarem sukcesu gabinetu dentystycznego”. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Łódzkiego - Pan Witold Stępień, natomiast patronat zarówno merytoryczny jak i medialny kwartalnik "Asysta Dentystyczna". W konferencji uczestniczyło 145 osób z całej Polski. Wśród zaproszonych gości była Dorota Wodnicka Dyrektor Departamentu Kultury i Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Wydarzenie obejmowało prelekcje oraz warsztaty tematyczne, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Tegoroczna tematyka konferencji obejmowała m.in.:
  1. Odnalezienie się higienistki i asystentki stomatologicznej w roli pracownika, który jest ogniwem spinającym pracę gabinetu stomatologicznego;
  2. Nowoczesne podejście do profesjonalnej profilaktyki w gabinecie stomatologicznym;
  3. Profesjonalną asystę implantologiczną;
  4. Motywowanie pacjenta do wdrożenia prawidłowych nawyków higienicznych.

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl