logo

Menu

Uwaga! Zaczynamy rekrutacje na targi turystyczne Salon des Vacances 2018 w Brukseli.Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z branży turystycznej lub eventowej?
Posiadasz produkt turystyczny z zakresuturystyki typu: miejskiej, kulturowej, poprzemysłowej, sentymentalnej, aktywnej, zdrowotnej, ekoturystyki bądź MICE?
Chcesz wesprzeć promocję gospodarczą regionu oraz swoich produktów i usług?

 

Zapraszamy Cię do stworzenia z nami wspólnego stoiska wystawienniczego na Polskim Stoisku Narodowym  podczas międzynarodowych targów turystycznych Salon dec Vacances w Brukseli, które odbędą się 1-4.02.2018 r.
 
Targi „Salon des Vacances” to najważniejsze wydarzenie tego typu w Belgii, które co roku odwiedza ponad 100 tysięcy osób i w których bierze udział około 700 wystawców. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, gdyż targi obchodzą swoje 60-te urodziny.
 
Zapraszamy do składania formularza zgłoszeniowego, który należy złożyć do dnia 29 grudnia 2017 r. do godziny 10:00 do siedziby Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, osobiście/ pocztą tradycyjną /przesyłką kurierską pod adresem: al. Piłsudskiego 8, 90-051 Łódź (z dopiskiem Salon des Vacances - Regionalne Biuro Województwa Łódzkiego w Brukseli) lub przesłać w ww. terminie zeskanowany komplet dokumentów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a następnie niezwłocznie dostarczyć oryginały do siedziby organizatora.
 
Udział w targach jest możliwy dzięki realizacji przez Województwo Łódzkie projektu „Łódzkie  w Brukseli – promuje łódzki biznes” dofinansowanego z Funduszy Europejskich w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).
 
Szczegółowe informacje na temat rekrutacji zawiera regulamin uczestnictwa wraz z następującymi załącznikami:
·         formularz zgłoszeniowy,
·         wzór umowy,
·         kryteria wyboru uczestników,
·         formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu o pomoc de minimis,
·         zaświadczenie o pomocy de minimis.
 
Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących udziału w targach udzielają przedstawiciele organizatora – Regionalnego Biura Województwa Łódzkiego w Brukseli: Jacek Kaźmierski, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 291 98 99 oraz Barbara Siestrzeńcewicz-Kuczuk, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 42 291 97 17.
 
 
Pobierz Regulamin i formularz zgłoszeniowy tutaj.

Do udziału w wydarzeniu zakwalifikowały się następujące przedsiebiorstwa:
1. Acora Events Katarzyna Gadomska.
2. Natural Horse Izabela Domagała.

 

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl