Menu

OGŁOSZENIE SEKRETARZA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W SPRAWIE OBSŁUGI INTERESANTÓW

THE NEXT WEB 2019 – Relacja

 LIKI MOBILE SOLUTIONS na europejskim festiwalu najnowszych trendów technologicznych. W dniach 9-10 maja 2019 r. w Amsterdamie odbyło się jedno największy wydarzeń technologicznych w Europie - TheNextWeb -TNW2019, w którym uczestniczyło ponad 17 000 przedsiębiorców, programistów i inwestorów z całej Europy. Podczas dwudniowego festiwalu nowych technologii, na 9 scenach odbyły się inspirujące wystąpienia liderów z wiodących firm technologicznych, dyskusje panelowe oraz warsztaty, podczas, których osoby z międzynarodowych firm dzieliły się wiedzą na temat trendów i wyzwań IT. W wydarzeniu, w ramach projektu Łódzkie w Brukseli wspiera łódzki biznes. Promocja kompleksowej oferty eksportowej dla przedsiębiorstw z regionu realizowanego przez Województwo Łódzkie, uczestniczył Mariusz Walczak reprezentujący firmę LIKI Mobile Solutions. LIKI to łódzki software house, zespół wykwalifikowanych konsultantów, architektów oprogramowania, doświadczonych projektantów i programistów, którzy zajmują się tworzeniem aplikacji mobilnych, stron internetowych i wyspecjalizowanego oprogramowania komputerowego.

Konferencja okazała się doskonałym miejscem, w którym mogłem swobodnie przeprowadzić spotkania biznesowe, była bardzo dobra atmosfera do networkingu - mówi Mariusz Walczak z firmy LIKI.

THE NEXT WEB to miejsce, w którym poszerzamy horyzonty, poznajemy najnowsze trendy technologiczne. To doskonała okazja do poszukiwania nowych kanałów dystrybucji, rozszerzenia działalności firmy na rynki europejskie oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. O TNW2019 w strefie eksperta Liki

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl