facebook
DOŁĄCZ DO NASZEGO NEWSLETTERA I BĄDŹ NA BIEŻĄCO
g -

logo

Menu

Puchar dla łódzkich piłkarzy!

26.09.2017
Urzędnik piłkę kopie. Urzędnik z Łódzkiego, całkiem dobrze. Drużyna piłkarska złożona z pracowników Urzędu Marszałkowskiego WŁ i jednostek podległych w trakcie ostatnich Mistrzostw Polski Urzędów Marszałkowskich w piłce nożnej zdobyła najcenniejsze trofeum. „Nasi”, na zawodach w Ostródzie, pokonali m.in. Podkarpackie, Śląskie, Świętokrzyskie, a w finale Mazowieckie – w rzutach karnych.

- To duża satysfakcja, że udaje nam się realizować ideę popularyzacji sportu i pasji. Cieszę się, że możemy to udowadniać dzięki naszej drużynie i dzięki temu pokazywać innym dobry przykład. Gratuluję piłkarzom, gratuluję Dariuszowi Klimczakowi, kapitanowi zwycięskiej drużyny i jednocześnie przedstawicielowi zarządu województwa łódzkiego – powiedział marszałek Witold Stępień.
- Zawody nie były łatwe, a czasami było naprawdę ciężko. Przed turniejem musieliśmy dokonać przebudowy składu i cieszę się, że wyszło nam to bardzo dobrze. Cieszę się również, że udało nam się pokonać województwo mazowieckie, faworytów rozgrywek – powiedział kapitan zespołu (wicemarszałek) Dariusz Klimczak.
Najlepszym piłkarzem turnieju został Robert Górski, lider naszej drużyny. W trakcie rozgrywek niektórzy zawodnicy nie ustrzegli się drobnych urazów i lekkich kontuzji. Na konferencji przekonywali jednak, że nie miało to wpływu na ich grę, a zdobyty dla regionu, mistrzowski puchar wynagrodził wszelkie niedogodności.
Kolegom serdecznie gratulujemy, a ewentualnie zainteresowanych managerów znanych klubów piłkarskich informujemy, że dysponujemy pełną listą teleadresową naszych chłopaków.
GS

Polecane

Sejmikowa ulga – dla płuc i dla seniorów

23-10-2017

Marszałek województwa łódzkiego Witold Stępień - przy udziale dyr. Regionalnego...

Czytaj więcej

Łódzki Dzień Seniora

23-10-2017

Z okazji Europejskiego Dnia Seniora w Łodzi odbyły się w...

Czytaj więcej

Nowa droga efektem samorządowej współpracy i partnerstwa

22-10-2017

Rodzinnym rajdem rowerowym uczcili wczoraj mieszkańcy Bechcic oficjalne otwarcie wyremontowanej...

Czytaj więcej

Ingres Biskupa Atanazego

21-10-2017

Ingres Atanazego, biskupa łódzkiego i poznańskiego odbył się dzisiaj w...

Czytaj więcej

Dwie rocznice wojewódzkiego szpitala im. Władysława Biegańskiego w…

20-10-2017

W Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi odbyły się dzisiaj...

Czytaj więcej

Starania o Expo na ostatniej prostej

20-10-2017

Województwo Łódzkie pomaga zabiegać o Expo International 2022 dla Łodzi...

Czytaj więcej

Nowo wybrany biskup u marszałka

19-10-2017

Archimandryta Atanazy – nowo wybrany przez Święty Sobór Biskupów biskup...

Czytaj więcej

Księstwo Łowickie na Widzewie

19-10-2017

Po raz pierwszy przy okazji meczu piłkarskiego region w taki...

Czytaj więcej

Europejski Tydzień Regionów i Miast za nami

19-10-2017

Zakończył się Europejski Tydzień Regionów i Miast. W Brukseli i...

Czytaj więcej

Dane kotnaktowe

Urząd Marszałkowski
Województwa Łódzkiego

al. Piłsudskiego 8
90-051 Łódź
NIP: 725-17-08-148
tel. 42 663 30 00
tel. 42 663 33 80
tel. kom. 695 356 594
e-mail: info@lodzkie.pl